V Moskvi se od 16. do 18. avgusta zabija v sede

Slovenija : Japonska (foto: facebook.com/OdbojkaSede)
Slovenija : Japonska
(foto: facebook.com/OdbojkaSede)

16. avgusta se je v Moskvi začel 3. Mednarodni turnir v sedeči odbojki, kjer naše igralke tekmujejo v skupini B z Japonsko, Nizozemsko in klubom STC Izmailovo. V skupini A tekmujejo: Moskva, ZDA, Kitajska in Finska.

Slovenke so v prvi tekmi premagale igralke Japonske brez izgubljenega seta.

Drugo tekmo so igrale proti na papirju močnejšim nasprotnicam, in sicer je nasproti sedela reprezentanca Nizozemske – dežele, kjer je sedeča odbojka nastala. Slovenke so izgubile 1. in 3. niz, ostale pa zaključile v svojo korist. Zadnji set so naša dekleta vodila z rezultatom 14:12, vendar Nizozemke niso popustile ter prišle celo do žoge za zmago. Slovenke so izenačile in z dvema odličnima servisoma dobile tekmo.

Zadnjo tekmo v skupini bo slovenska reprezentanca odigrala v soboto 17.8. ob 8:00 po našem času proti ekipi STC Izmailovo, ki je izgubila proti Nizozemski (1:3) in premagala Japonsko (3:0).

Prenos tekem v živo si lahko ogledate na tej povezavi.

1731 ogledov skupaj 2 ogledov danes
fb-share-icon