V CEV pokalu in pokalu Challenge samo še finalne tekme

V CEV pokalu in pokalu Challenge so na sporedu samo še finalne tekme. Na poti do tja sta ekipam sodila tudi dva slovenska sodnika.

Najprej je v 1/4 finalu pokala CEV v Belorusiji tekmo med ženskima ekipama Minchanka Minsk in Uralochko Ekaterinburg sodil Bernard Valentar. Bil je prvi sodnik, drugi sodnik je bil Erko Varblane (Estonija). Tekmi se je končala s 3:0 za domačinke, ki se bodo v finalu pomerile z ekipo Eczacibasi Istanbul.

V polfinalu moškega pokala CEV je v Ravenni kot drugi sodnik sodil Marko Seifried. Prvi sodnik je bil Milan Nikolič (BiH). Tekma se je končala z zmago gostujoče ekipe Maliye Piyango Ankara. Kasneje se je na povratni tekmi ekipa Ravenne oddolžila za poraz in napredovala v finale z zmago 16:14 v zlatem nizu.

Finalne tekme v obeh pokalih za moške in ženske bodo odigrane v naslednjih 14. dneh.

533 ogledov skupaj 4 ogledov danes