V Celovcu bo še vroče!

TIskovna konferenca pred otvoritvijo (foto: cev.lu)
TIskovna konferenca pred otvoritvijo (foto: cev.lu)

Od danes do 4. avgusta bo šlo v Avstriji zares, saj so v čudoviti okolica Celovca zopet pripravili spektakel na mivki, kamor igralci in igralke še kako radi prihajajo, gledalcev pa se ponavadi nabere okoli 150 tisoč!

Avstrijci zopet navdušujejo s svojo vrhunsko organizacijo, pravtako pa imajo kar nekaj adutov med igralci in igralkami. Prebivalci Celovca so preprosto nori na ta turnir in ni jih veliko, ki ne bi vedeli kaj se v teh dneh dogaja pri njih. Fivb HEROJI so se že podali v prve tekme, vas pa vabimo, da si jih greste ogledat v sosednjo Avstrijo.

Več informacij, fotografij, intervjujev in ostalo dobite tukaj. Vse tekme pa si lahko v živo ogledate na tej povezavi.

1056 ogledov skupaj 2 ogledov danes