Turnir regijskih reprezentanc

dosS strani odbojkarskega kluba iz Kranja (Astec Triglav) smo prejeli povabilo, da se udeležimo finalnega dneva turnirja regijskih reprezentanc, ki bo v torek, 16.02.2015. Finalni dan se prične ob 9h zjutraj in konča okoli 16h popoldan.

Gre za turnir v kategoriji starejših deklic in dečkov. Med seboj se pomerijo regijske repreznetance iz vse Slovenije.
Menimo, da gre za lepo priložnost, da s svojim sojenjem pomagamo klubu, ki nam konec koncev omogoča sojenje največ tekem v tekmovalni sezoni.
Iz izkušenj vemo, da na takih turnirjih ni nikoli dolgčas. Tako na igrišču, kot izven njega.
Če ste pripravljeni sodelovati,  prosim čimprej javite na e-mail sojenje@gmail.com. Tudi, če ste prosti zgolj del turnirja, prosimo za povratno informacijo – bomo pač “pokombinirali”.
Prosimo tudi za povratno informacijo, če niste prosti, da vemo narediti razpored.
Vabilo velja tudi za ostale sodnike v Sloveniji!
Hvala že v naprej ,
DOS Gorenjska v sodelovanju z Astec Triglav