Ta teden od slovenskih sodnikov v akciji Bernard Valentar

Izraelke bodo gostile vodilno ekipo iz Italije. Prvi sodnik bo Bernard Valentar.

V četrtek, 26.01.2017, bo v pokalu CEV kot prvi sodnik tekmo v Izraelu vodil slovenski sodnik Bernard Valentar. Drugi sodnik na omenjeni tekmi bo Škot Grant Macintyre. Tekma v Romema sport areni v Haifi se bo pričela ob 19h po lokalnem času oziroma ob 18h po našem času.

Domača ekipa Maccabi XT Haifa se bo pomerila z italijansko ekipo Pomi Casalmaggiore.

V prvi tekmi so bile boljše igralke iz Italije. S 3:0 (20, 18, 13) so gladko odpravile Izraelke. Italijanke, ki so seveda tudi v povratnem dvoboju velike favoritke, so trenutno v domačem prvenstvu vodila ekipa. v 13. krogih so doživele le en poraz.

Izraelke na drugi strani so aktualne prvakinje Izraela. V kvalifikacijah za ligo prvakinj so izgubile oba dvoboja s predstavnicami  Poljske.

Tekma bo odigrana v okviru 1/16 pokala CEV.

1023 ogledov skupaj 4 ogledov danes