Svetovna liga v odbojki – pismo predsednika OZS

ypi8_200_200Spoštovani odbojkarski prijatelji,

oktobra smo se skupaj veselili velikega uspeha slovenske moške reprezentance. Številni ste odpotovali v Bolgarijo in na prizorišču evropskega prvenstva pomagali našim fantom do zgodovinskega uspeha. Še več vas je srebrne odbojkarje prišlo pozdravit na brniško letališče in na sprejem na Kongresnem trgu v Ljubljani. Zdaj imamo priložnost, da te občutke znova podoživimo in da prvič po odmevnem uspehu reprezentanco pozdravimo tudi na domačem prizorišču.

Vabim Vas, da se od 17. do 19. junija v čim večjem številu zberemo v Ljubljani, kjer bo

naša izbrana vrsta dočakala sploh prvi, zgodovinski, nastop v svetovni ligi.

Nagradimo fante za minule uspehe in jih skupaj pospremimo do novih. V Stožice prihajajo

ekipe Katarja, Venezuele in Tunizije, pomembna bo vsaka zmaga. Ekipa si želi še višje,

fantje si zaslužijo našo podporo.

Stopimo skupaj in pomagajmo ekipi do novih uspehov.

Bodite sedmi igralec Slovenije v Stožicah!

 

 

1936 ogledov skupaj 6 ogledov danes
fb-share-icon