Sodili smo: Prijateljski mednarodni turnir (ŽOK Triglav Kranj)

Pallavolo Alturo Trieste (foto: eurovolleyschool.eu)
Pallavolo Alturo Trieste (foto: eurovolleyschool.eu)

Tudi ta vikend nismo počivali. V soboto 13.9. 2014 je v ŠD Zlato polje v Kranju ŽOK Triglav gostil Zgornjo Gorenjsko z Jesenic in ekipo Pallavolo Altura iz Trsta, katero vodi Lorenzo Sparello – trener, ki je deloval tudi v Sloveniji.

Sparello še vedno dobro pozna slovensko odbojko, pravtako pa starejše sodnike, za katere se je pošalil, da ga imajo radi, kajti ti so mu v eni sezoni pokazali kar 13 rumenih kartonov. Tudi tokrat se je izkazalo, da je naš član Peter Končnik zelo spoštovan sodnik, saj ga je Sparello opisoval s samimi superlativi (pravtako Jureta Stegnarja).

Turnir je bil odlična priložnost za stopnjevanje sodniške forme – vse tri ekipe so prikazale nekaj atraktivnih akcij, poleg tega pa ni manjkalo situacij, ki se na uradnih tekmah kaj hitro pripetijo. Turnir sta odsodila Matjaž Kern in Daniel Atanasov.

 

2259 ogledov skupaj 2 ogledov danes