Romantika na mivki

wedding_proposal_klagenfurt2015Na Evropskem prvenstvu 2015 v odbojki na mivki v Celovcu, ki se je odvijalo istočasno z Ljubljana Challenge turnirjem, je odbojkarski sodnik Jonas Personeni (Švica) za roko zaprosil kolegico, in partnerko, Nino Hobi (Avstrija).

Pred tekmo za tretje mesto v ženski konkurenci je napovedovalec najavil prvo sodnico, Nino Hobi iz Avstrije, nato pa še drugega sodnika, Jonasa Personenija iz Švice. Od tukaj naprej se ponavadi protokol nadaljuje, saj je na vrsti najava igralcev, tokrat pa je bilo vse skupaj nekoliko drugače. Napovedovalec je povedal, da ima drugi sodnik posebno izjavo in le-ta se je takoj lotil snubitve. Prva sodnica je skočila s sodniškega stola… Več pa si lahko ogledate v video posnetku spodaj.

Želimo jima srečen zakon!

1507 ogledov skupaj 2 ogledov danes