Pomoč pri izvedbi praktičnega dela izpita za nove sodnike začetnike – 23.4. 2016 (Šempeter)

sodnik navodila za sojenjeStrokovna komisija ZOSS v sodelovanju z OK SIP Šempeter v SOBOTO, dne 23.4.2016 v OŠ Šempeter, OŠ Braslovče, OŠ Prebold in OŠ Griže organizira izpit za nove sodnike začetnike na Mednarodnem turnirju v mali odbojki za deklice in dečke.

Ker bo tekmovanje potekalo na 12-ih igriščih, bi za izvedbo izpitov potrebovali inštruktorje na vsakem igrišču. Tekmovanje se bo pričelo ob 8:30 uri, tako da bi morali biti na prizorišču ob 8:00 uri. Predvidoma bo turnir trajal do 14:00 ure, razen na centralnem igrišču v OŠ Šempeter, tako da bi večina inštruktorjev končala s svojim delom okoli 14:00 ure.

Inštruktorji so lahko sodniki A ali B liste ter D-K.

Kdor bi lahko pomagal v vlogi inštruktorja, naj to sporoči na zoss@odbojka.si

 

 

1604 ogledov skupaj 4 ogledov danes
fb-share-icon