Peter Končnik v sredo sodniški delegat CEV v Moskvi

Član DOS Gorenjska in član Evropske sodniške komisije ERC, Peter Končnik, bo v torek odpotoval na povratno tekmo CEV lige prvakov v Moskvo. Tam bo v vlogi sodniškega delegata CEV.

V Moskvi bo odigrana povratna tekma 1/6 končnice lige prvakov v moški  konkurenci. V boju za vstopnico na zaključni turnir v Rimu se bosta pomerili ekipi Dinamo Moskva in Berlin Recycling Volleys. Prva tekma v Nemčiji se je končala z zmago Berlina s 3:2. Dinamo je prva dva niza odločil  v svojo korist, v nadaljevanju pa so prevladovali igralci nemške ekipe. Odločilni peti niz so dobili s 15:10.

Tekmo, ki se bo v sredo, 12.04.2017, s pričetkom ob 19:00 po lokalnem času (18:00 po našem času), si boste lahko ogledali na TEJ POVEZAVI.

Prvi sodnik na tekmi bo Daniele Rapisarda, drugi sodnik pa Philippe Schurmann.

758 ogledov skupaj 4 ogledov danes