Peter Končnik 18.3. na polfinalu Lige prvakov v Trentu, Gregor Humerca 24.3. v Busto Arsizio

Slovenski mednarodni kontrolor sojenja Peter Končnik je še vedno zelo aktiven. In sicer bo 18.3. 2021 ob 19. uri v Trentu bdel nad delom sodniškega zbora 1. polfinalne tekme moške izvedbe Lige prvakov.

Naslednji teden bomo imeli še enega slovenskega predstavnika v najmočnejšem klubskem tekmovanju v Evropi. Gregor Humerca gre v Italijo, kjer bo v vlogi tehničnega delegata na povratni polfinalni tekmi Lige prvakinj med ekipama Unet e-work BUSTO ARSIZIO (ITA) in VakifBank ISTANBUL (TUR).

Sodnika Juraj Mokry iz Slovaške in Lucian-Vasile Nastase iz Romunije bosta sodila polfinalno tekmo v Trentu.
Peter Končnik bo kontrolor sojenja v Trentu.

Sodniški ekipi in Petru želimo uspešno opravljeno delo.

foto: championsleague.cev.eu in osebni arhiv Petra Končnika

622 ogledov skupaj 3 ogledov danes
fb-share-icon