Nadgradnja programa za delegiranje ZOSS

zasedenost_primer

Sekretar ZOSS sporoča, da so v programu za delegiranje dodane tri možnost javljanja zasedenosti.

Od danes naprej imajo sodniki za javljanje zasedenosti tri možnosti več, in sicer:

 

 

– Ves dan

– Dopoldan

Popoldne

V primeru, da bo sodnik javil zasedenost DOPOLDNE, naj pod Razlog zasedenosti izbere OSTALO, pod podroben razlog pa naj napiše do katere ure bo zaseden, da bo delegator vedel, od kdaj naprej ga lahko delegira.

V primeru, da bo sodnik javil zasedenost POPOLDNE, naj pod Razlog zasedenosti izbere OSTALO, pod podroben razlog pa naj napiše od katere ure naprej bo zaseden, da bo delegator vedel, do kdaj ga lahko delegira.

S klikom na sliko dobite povečavo primera, kako vpisati “delno” zasedenost.

1044 ogledov skupaj 4 ogledov danes