Nadaljevanje evropskih pokalov, nove delegacije za naše sodnike

logo-cevKmalu po sestanku ERC komisije pri CEV so bile objavljene nove delegacije za nadaljevanje v vseh treh evropskih pokalih CEV.

Slovenski sodniki so tako v naslednji stopnji bojev na izločanje prejeli štiri nove delegacije. V najmočnejšem tekmovanju, v ligi prvakov in prvakinj, bosta v 1/12 finala sodila David Gril in Sanja Miklošič. David bo 16.02. kot prvi sodnik vodil tekmo na Poljskem med ekipama Lotos Trefl Gdansk in Zenitom iz Kazana. Sanji se kot prvi sodnici obeta vroča povratna tekma v Zuerichu. Gostitelj Volero je namreč prvo tekmo v Bakuju z Lokomotivo izgubil s 3:2. Povratna tekma bo 25.02.

V pokalu CEV bo Boris Skudnik 23. februarja sodil v Novari. K domačim igralkam v goste prihaja ekipa Azeryol Baku.

V pokalu Challenge Marka Seifrieda čaka pot v Francijo. Arago de Sete in Verona se bosta 02.03. udarila v 1/4 finalu pokala Challenge. Gre za povratno tekmo.

 

 

878 ogledov skupaj 4 ogledov danes