Na evropskem prvenstvu v sedeči odbojki tudi slovenski sodnici in delegata

V Poreču se je pričelo evropsko prvenstvo v sedeči odbojki. Slovenija, ki je v sedeči odbojki, predvsem v ženski konkurenci vedno ena izmed favoritkinj za medalje, je začela prvenstvo s porazom proti Finski.

Slovenke bodo v nadaljevanju skupinskih bojev igrale še z domačinkami Hrvaticami in Madžarkami.

Poleg slovenske ženske ekipe bodo našo državo na prvenstvu predstavljali tudi delegata Peter Končnik (član DOS Gorenjska) in Janko Plešnik. S piščalko bosta aktivni Ema Vratarič (članica DOS Gorenjska) in Špela Plešnik.

Več informacij in tekoče novice lahko spremljate na spletni strani prvenstva – TUKAJ.

Vse tekme si lahko tudi ogledate TUKAJ.

Naj zapišemo še, da je na volilni skupščini mandat predsednika evropske “paraodbojkarske” družine po tajnih volitvah pripadel našemu predstavniku Branku Mihorku.

686 ogledov skupaj 2 ogledov danes