Na evropskem prvenstvu v sedeči odbojki tudi slovenski sodnici in delegata

V Poreču se je pričelo evropsko prvenstvo v sedeči odbojki. Slovenija, ki je v sedeči odbojki, predvsem v ženski konkurenci vedno ena izmed favoritkinj za medalje, je začela prvenstvo s porazom proti Finski.

Slovenke bodo v nadaljevanju skupinskih bojev igrale še z domačinkami Hrvaticami in Madžarkami.

Poleg slovenske ženske ekipe bodo našo državo na prvenstvu predstavljali tudi delegata Peter Končnik (član DOS Gorenjska) in Janko Plešnik. S piščalko bosta aktivni Ema Vratarič (članica DOS Gorenjska) in Špela Plešnik.

Več informacij in tekoče novice lahko spremljate na spletni strani prvenstva – TUKAJ.

Vse tekme si lahko tudi ogledate TUKAJ.

Naj zapišemo še, da je na volilni skupščini mandat predsednika evropske “paraodbojkarske” družine po tajnih volitvah pripadel našemu predstavniku Branku Mihorku.