Markelj že v Belgiji

Novicka LIGA PRAVKOV Maaseik BEL (18.11.2015) Blaz Markelj 1. sodnik ob 20.30Letošnja sezona je za slovenske mednarodne sodnike uspešna, vsaj po delegacijah sodeč, saj so jih dobili kar 16 v različnih evropskih pokalih, prav tako pa smo med prvoligaško zasedbo dobili še dva mednarodna sodnika kandidata. Med slovenskimi klubi pa nas bo zastopal ACH Volley, ki gostuje v Novem Sadu pri Vojvodini (tekma se začne ob 20:00).

Blaž Markelj

Blaž Markelj bo tokrat v vlogi 1. sodnika delil pravico na moški tekmi odbojkarske lige prvakov, kjer se bosta pomerila domači Noliko MAASEIK in francoski TOURS. V pretekli sezoni najbolj elitne klubske lige v Evropi sta bila tadva tekmeca prav tako v isti skupini. Takrat so v Belgiji Francozi povedli z 2:0 v nizih, vendar so domači strnili vrste ter jih v naslednjih treh setih premagali.

Tekmo si lahko ogledate tudi preko spletnega prenosa na tej povezavi.

Blažu želimo uspešno sojenje in dobro tekmo!

 

1669 ogledov skupaj 2 ogledov danes