Markelj v Megalopolisu, Končnik A. v Szombathelyju

Sodniška delegacija na prvi polfinalni tekmi Grčija : Madžarska. Blaž Markelj prvi sodnik z desne. (foto: cev.lu)
Sodniška delegacija na prvi polfinalni tekmi Grčija : Madžarska. Blaž Markelj prvi sodnik z desne. (foto: cev.lu)

Prejšnji teden se je v Grčiji mudil Blaž Markelj, ki je v vlogi 2. sodnika sodil na prvi ženski polfinalni tekmi evropske lige. Njegov kolega je bil Španec Mario Bernaola. Napeto tekmo je po petih setih dobila Madžarska reprezentanca.

 

polfinale evropske lige za ženske sept 2015 grčija megalopolis blaž markelj

 

Tri dni kasneje sta se isti izbrani vrsti pomerili še na Madžarskem, kjer so Madžarke, po izgubljenem prvem nizu, potrdile premoč in se uvrstile v finale. Supervizor CEV-ja druge polfinalne tekme je bil pravtako Slovenec in član DOS Gorenjske, Anton Končnik.

 

LOGO evropska liga za ženske 2015

 

 

1812 ogledov skupaj 4 ogledov danes