Konec julija Boris Skudnik v Srbijo

zms2Konec meseca julija bosta potekala kvalifikacijska turnirja za uvrstitev na svetovno prvenstvo v kategoriji U23. Dve državi udeleženki na svetovnem prvenstvu, ki bo prihodnje leto potekalo v Ljubljani, bomo dobili na turnirju v Srbiji, kjer bo eden izmed sodnikov tudi Boris Skudnik.

Močan kvalifikacijski turnir bo konec julija (27. – 31.07.2016) potekal v Športnem centru “Vlade Divac” v Vrnjački banji. Srbija, Turčija, Italija, Bolgarija, Poljska in Hrvaška bodo med seboj odločale o dveh potnikih za Slovenijo.

Športni center Vlade Divac bo prizorišče bojev za Slovenijo
Športni center Vlade Divac bo prizorišče bojev za Slovenijo

Poleg Skudnika bodo turnir sodili še Evers (Belgija), Szabo (Madžarska), Kozlova (Rusija), Correa Benitez (Španija) in Medvid (Ukrajina). Delegat CEV bo Gabriela Bulgariu, sodniški delegat CEV pa Andre Jungen.

Slovenska ženska ekipa je kot domačin seveda neposredno uvrščena na prvenstvo.

942 ogledov skupaj 2 ogledov danes