FIVB VNL -Liga nacij – s prenosi na Sportklubu

Novo ustanovljena Liga nacij odpira svoja vrata s prvimi tekmami v ženski konkurenci. V njej bo nastopilo 16 reprezentanc iz štirih kontentinentalnih odbojkarskih zvez. Najmočnejše je zastopana Evropa, iz katere prihaja kar polovica vseh reprezentanc udeleženk.

Kot je dosedaj znano, tekem v novi ligi ne bo več možno spremljati preko FIVB kanala na Youtube. FIVB je namreč podpisala pogodbo z medijsko hišo IMG. Prenosi bodo dosegljivi na TEJ plačljivi povezavi. Napovedujejo, da bo za paket prenosov, potrebno plačati okoli 20 €.

Vendar prenosi niso možni v večini držav…

V Sloveniji pa bo zahvaljujoč kanalu Sportklub možno že od samega začetka ženskega dela spremljati praktično vse tekme. Prav tako bodo na tem kanalu tudi prenosi tekem naše reprezentance iz Zlate lige CEV.