FIVB spremenil delegacije za zaključne turnirje Svetovne lige

fivb_worldleague2015_rio_finalsFIVB je potem, ko so že bili določeni sodniki za zaključne turnirje Svetovne lige 2015, spremenil delegaciji za zaključka v Braziliji (skupina 1) in v Bolgariji (skupina 2). O delegacijah in imenih sodnikov smo že poročali v prispevku na strani DOS Gorenjske (TUKAJ).

FIVB se je naknadno odločila, da bo zamenjala dva sodnika iz finalnega turnirja skupine 1, katera je predelegirala v Bolgarijo. Dva izkušenejša sodnika, ki naj bi prvotno sodila zaključek v Bolgariji, pa premestila na veliki finalni turnir Svetovne lige v Rio.

Sodniki finala Svetovne lige 2015 v Braziliji (foto: fivb.com)
Sodniki finala Svetovne lige 2015 v Braziliji (foto: fivb.com)

Tako bosta sedaj v Riu sodila Zenovich (Rusija) in Casamiquela (Argentina). Na turnir v Bolgarijo pa se “selita” Cameron (Kanada) in Rapisarda (Italija).

Zaključni turnir v Bolgariji bo potekal 10. in 11. julija.

 

1705 ogledov skupaj 2 ogledov danes