Finale pokala CEV Challenge za moške – prvi sodnik Boris Skudnik

Evropski pokali CEV se počasi zaključujejo. Kmalu bodo znani vsi udeleženci zaključnih turnirjev v ligi prvakinj in prvakov. V pokalih CEV in Challenge pa je sistem finalnih tekem drugačen. Ekipi, ki se uvrstita v finale, se pomerita v dveh tekmah.

Prva tekma moškega pokala Challenge bo 04. aprila s pričetkom ob 20:00 v Ravenni. Prvi sodnik na tej, finalni, tekmi bo Slovenec Boris Skudnik! 

Drugi sodnik bo Jaroslaw Makowski (Poljska). Prenos tekme si bo možno ogledati TUKAJ

Ekipa Bunge Ravenna, pod vodstvom trenerja Fabia Sola, bo v dvorani Palazzo Mauro de Andre Ravenna poskušala priti do prednosti pred povratnim dvobojem pri Olimpiacosu v Pireju. Grki so v 24. urah prodali kar 5000 vstopnic.

 

 

Grke vodi španski trener Fernando Munoz.

Grki so v domačem prvenstvu redni del končali brez poraza. Na drugi strani je domača Ravenna že izpadla iz boja za naslov prvaka. V četrtfinalu italijanskega prvenstva je bila od njih boljša ekipa Perugie z 2:1 v zmagah.

 

.

647 ogledov skupaj 2 ogledov danes