Znani organizatorji evropskih prvenstev do leta 2017

Na evropskem prvenstvu 2017 se obeta ponovitev spektakla na stadionu v Varšavi

CEV je sporočil države organizatorke prihajajočih evropskih prvenstev v moški in ženski konkurenci. Zaenkrat še ni znan organizator 25. evropskega prvenstva za mladince in 12. prvenstva za kadetinje. Organizatorja bosta zato določena kasneje.

Jubilejno 30. evropsko prvenstvo za moške bo leta 2017 na Poljskem. Finalna tekma naj bi bila odigrana na stadionu v Varšavi, kjer je bila letos otvoritvena tekma svetovnega prvenstva.

Tekme ženskega članskega prvenstva bodo igrane v Azerbajdžanu in Gruziji

Kot že zapisano organizator mladinskega prvenstva 2016 za fante še ni znan. Mladinke pa bodo od 27. avgusta do 4. septembra gostili na Slovaškem in na Madžarskem.

Kadeti se bodo na 12. evropskem prvenstvu pomerili na Madžarskem in na Slovaškem. Finale bo gostil Gyor, kjer bo leta 2017 tudi Evropski olimpijski festival mladih.

Slovenska ženska ekipa bo branila zlato na Madžarskem

Evropske olimpijske igre mladih bodo leta 2017 na Madžarskem

Za prvenstvo kadetinj organizator še ni znan.

CEV je tudi sprejel predlog, da bo v prihodnje organizirano prvenstvo stare celine v kategorijah U17 za fante in U16 za dekleta.

Finale evropskega prvenstva 2016 v odbojki na mivki bo v Švici.

2034 ogledov skupaj 1 ogledov danes