Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Znakovni jezik za pobiralce žog in brisalce poda

cleaning-ladyCEV in FIVB sta objavila kratka navodila glede znakovnega jezika pobiralcev žog in brisalcev poda na večjih tekmovanjih. Znake naj bi uporabljali pobiralci žog in brisalci poda, kadar bi želeli njihovo vodjo opozoriti na posebnosti v zvezi z njihovim delom.

Seveda je pri tem potrebno poudariti, da je na večjih tekmovanjih prisotno izurjeno osebje, ki stalno spremlja delo brisalcev in pobiralcev ter jim je v vsakem trenutku na voljo, da jim pomaga. Vse z namenom, da tekma poteka nemoteno in da so prekinitve med točkami čim krajše. (Zanimive) znake si lahko ogledate TUKAJ.

833 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...