Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Žensko evropsko prvenstvo – tudi dva slovenca med delilci pravice

12039348_10207881991515677_5795600171433650159_n

David Gril bo prvi sodnik na otvoritveni tekmi evropskega prvenstva za ženske 2015

Danes ob 15h se bo s prvima tekmama pričelo evropsko prvenstvo za članice v Belgiji in na Nizozemskem. Prve bodo na parket stopile reprezentantke Češke, Bolgarije, Rusije in Romunije.

Prve tekme pa ne bodo minile brez slovenske udeležbe med sodniki. Peter Končnik, član DOS Gorenjska, bo sodniški delegat na tekmah v Antwerpnu. David Gril bo prvi sodnik na tekmi med Češko in Romunijo. Drugi sodnik bo Dobromir Dobrev (Bolgarija).

Slovenke bodo svojo prvo tekmo na evropskih prvenstvih odigrale pol ure kasneje. Njihove nasprotnice bodo igralke iz Nizozemske. Prenos tekme bo na TV Slovenija. Tekmo bosta sodila Stephan Greider (Švica) in Siniša Isajlović (Avstrija).

 

756 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...