V prodaji so vstopnice za kvalifikacije za evropsko prvenstvo

OZS logoNa prodajnih mestih Eventima so na voljo vstopnice za kvalifikacije moških članskih reprezentanc za evropsko prvenstvo 2015. Evropsko prvenstvo bosta skupaj organizirali Italija in Bolgarija.

Prvi kvalifikacijski turnir v skupini “A” bo potekal v Wroclawu na Poljskem. Drugi turnir bo od 23. do 25. maja potekal v Ljubljani v dvorani Stožice. V “naši” predtekmovalni skupini bodo nastopili zmagovalci tretje predtekmovalne skupine prvega kroga (Gruzija, Švedska, Makedonija in Azerbajdžan), Latvija in odbojkarska velesila Poljska.

Cena dnevne vstopnice, ki velja za obe tekmi, je 5 €. Preko spleta jih lahko naročite TUKAJ.

Slovenska reprezentanca bo igrala v naslednjih terminih:
POLJSKA – 23. maj ob 17:00
KVALIFIKANT – 24. maj ob 16:00
LATVIJA – 25. maj ob 19:00

Na turnirju bodo sodili: Delikostidis (Grčija), Cristea (Romunija), Cambre (Belgija) in Husejnović (BiH).