Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Svetovno prvenstvo za ženske – handbook

Spletna stran prvenstva: italy2014.fivb.org/en

Spletna stran prvenstva: italy2014.fivb.org/en

V torek se je v Italiji pričelo 17. svetovno prvenstvo za ženske, ki se bo s finalno tekmo v Milanu končalo v nedeljo, 12. oktobra. Naslov branijo igralke iz Rusije, ki so pred štirimi leti na Japonskem v velikem finalu s 3:2 ugnale Brazilijo.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate, kakšne informacije oz. navodila prejmejo uradne osebe, vključno s sodniki, pred velikimi tekmovanji.

HANDBOOK WWCH 2014

 

993 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...