Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

SUB – ZONAL CHAMPIONSHIP 2014

subzonal3

7. in 8. novembra se je v Budimpešti odvijalo prvo evropsko prvenstvo Sub – Zonal v sedeči odbojki za ženske.

Na mednarodnem tekmovanju skupine 1 so sodelovale reprezentance Finske, Madžarske in Rusije. Prvi dve tekmi proti Finski in Madžarski so suvereno zmagale Rusinje, tretja tekma med Madžarsko in Finsko pa je bila zelo izenačena. Po zelo razburljivih in atraktivnih akcijah se je tekma na koncu obrnila v prid domačinkam, ki so tako z rezultatom 3:2 premagale nasprotnice iz Finske.

Rezultati:

RUS : HUN 3:0

FIN : RUS 0:3

HUN : FIN 3:2

subzonal1

Končni vrstni red:
  1. Rusija
  2. Madžarska
  3. Finska

Delivca pravice turnirja sta bila mednarodna sodnika sedeče odbojke Dominik Raca (Hrvaška) in Ema Vratarič (Slovenija).

 

1036 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...