Štirje Slovenci v komisijah CEV – Končnik v sodniški komisiji

Peter Končnik, izvoljen v sodniško komisijo pri ERC

CEV je objavila imena vseh članov posameznih komisij in odborov, ki bodo v naslednjem štiri letnem mandatu delovali v dobrobit evropske odbojke.

V novo imenovanih komisijah bodo OZS predstavljali kar štirje slovenski odbojkarski delavci.

V ERC (evropska sodniška komisija) je bil ponovno imenovan Peter Končnik, član DOS Gorenjska. Poleg njega bodo v komisiji delovali še:

• GASPARI Luciano (ITA) – predsednik komisije
  • BJELIĆ Zorica (SRB) – sekretarka komisije
  • SALONEN Jarmo (FIN)
  • RACHARD Patrick (FRA)
  • RADI Gyula (MAD)
  • JACYNA Grzegorz (POL)
  • ZHARIKOV Gennady (RUS)
  • YENER Aziz (TUR)
  • DAHLE Geir (NOR)
  • SARB Oana (ROM)

V komisijo za odbojko na mivki je bil imenovan Nejc Zemljak. Zanimivo je, da bo Nejc Zemljak daleč najmlajši član katerekoli komisije CEV v novem mandatu.

Zorica Bjelić, nova sekretarka ERC

V medicinski komisiji nas bo zastopal dr. Edvin Dervišević. Igor Dolinšek ostaja član tekmovalne komisije CEV. Vsa posamezna imena članov komisij si lahko ogledate TUKAJ.

2055 ogledov skupaj 1 ogledov danes