Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Spremembe v Strokovni komisiji ZOSS

zoss-znak_aniV tekmovalno sezono 2014/2015 bo strokovna komisija Zveze odbojkarskih sodnikov Slovenije stopila v nekoliko spremenjeni sestavi. Potem ko je SK ZOSS na svoji seji v začetku avgusta sprejela odstop Borisa Skudnika in odstop Blaža Marklja z mesta predsednika komisije, je predsedstvo ZOSS na avgustovski seji potrdilo novega predsednika komisije. V  prihodnje bo komisijo kot predsednik vodil Vid Zupančič. Nov član in hkrati podpredsednik komisije pa je postal Dejan Perčič.

894 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...