Spremembe v Strokovni komisiji ZOSS

zoss-znak_aniV tekmovalno sezono 2014/2015 bo strokovna komisija Zveze odbojkarskih sodnikov Slovenije stopila v nekoliko spremenjeni sestavi. Potem ko je SK ZOSS na svoji seji v začetku avgusta sprejela odstop Borisa Skudnika in odstop Blaža Marklja z mesta predsednika komisije, je predsedstvo ZOSS na avgustovski seji potrdilo novega predsednika komisije. V  prihodnje bo komisijo kot predsednik vodil Vid Zupančič. Nov član in hkrati podpredsednik komisije pa je postal Dejan Perčič.