Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Sodniški seminar 2016 tokrat v izvedbi DOS Koroške

delalut-zunajObvezen licenčni seminar za odbojkarske sodnike “A” in “B” liste bo letos potekal v organizaciji DOS Koroške. V soboto, 27.08.2016, se bodo ob 09:00 zbrali slovenski odbojkarski sodniki, ki so kandidati za uvrstitve na “A” oz “B” listo za naslednjo tekmovalno sezono. Udeležba na seminarju je eden izmed pogojev za uvrstitev na ustrezno listo.

Dnevni red:

  1. pozdrav gostitelja
  2. predstavitev urnika seminarja
  3. analiza ocenjevanja v sezoni 2015/2016
  4. tekmovalni pravilniki (novosti, oprema, vodenje tekme)
  5. testiranja 2015/16 in 2016/17
  6. prikaz posnetkov in analiza
  7. psihologija sojenja
  8. razno – vprašanja, razprava

Seminar je obvezen tudi za vse kontrolorje ZOSS, ki bodo svoje delo opravljali v sezoni 2016/17.

 

566 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...