Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Sodili smo: Prijateljska tekma (m) OK Žirovnica : ACH Črnuče

prijateljska tekma

V sredo, 17.9. 2014 so Žirovničani gostili Ljubljančane v Dvorani Pod Stolom, kjer so odigrali prijateljsko tekmo.

ACH Črnuče je ekipa, ki se je preteklo sezono uvrstila v prvo državno odbojkarsko ligo, vendar pa v njej ne bo igrala, letos pa je ekipa v veliki meri spremenjena, saj je šla večina igralcev v ACH Volley. Ekipa OK Žirovnica v veliki meri ostaja nespremenjena, oboji pa se bodo zopet podali v boj za vrh drugoligaške lestvice.

Tekmo, ki se je zaključila z rezultatom 3:1 za OK Žirovnica, sta odsodila Daniel Atanasov in Nejc Klinar.

 

2959 ogledov skupaj 2 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...