Sodili smo: Pokal Cores Kranj 2014

pokal cores 2014Začetek sezone je vse bližji, zato se sodniki pripravljamo tako, da v sodelovanju s klubi odsodimo prijateljske tekme in turnirje.

Pretekli petek in soboto je v Kranju potekal tradicionalni mednarodni turnir Pokal Cores, na katerem je v finalu slavil udeleženec letošnje odbojkarske Lige prvakov, Aich Dob iz Avstrije, ki je bil boljši od domačina, OK Astec Triglav.

Na turnirju so sodili: Daniel Atanasov, Jan Klemenčič, Žiga Zupančič in Ema Vratarič.