Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Sodili smo: Pokal Cores Kranj 2014

pokal cores 2014Začetek sezone je vse bližji, zato se sodniki pripravljamo tako, da v sodelovanju s klubi odsodimo prijateljske tekme in turnirje.

Pretekli petek in soboto je v Kranju potekal tradicionalni mednarodni turnir Pokal Cores, na katerem je v finalu slavil udeleženec letošnje odbojkarske Lige prvakov, Aich Dob iz Avstrije, ki je bil boljši od domačina, OK Astec Triglav.

Na turnirju so sodili: Daniel Atanasov, Jan Klemenčič, Žiga Zupančič in Ema Vratarič.

 

1037 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...