Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februar, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

triglav vs eljaish katar 10.2. 2016V sredo, 10.2. 2016 se je v Kranju v športni dvorani Planina odigrala zanimiva tekma med domačim Triglavom in katarskim Eljaishom.

Ekipo Katarcev vodi srbski trener Ljubomir Travica, igralci pa so iz Srbije, BIH, Črne gore, Katarja in Maroka. Tekma se je končala z rezultatom 3:2 za Eljaish. Sodnika srečanja sta bila Daniel Atanasov in Ema Vratarič.

 

Skupinska fotografija po koncu tekme (foto: oktriglav.si)

Skupinska fotografija po koncu tekme (foto: oktriglav.si)

 

1326 ogledov skupaj 1 ogledov danes