Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februar, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Sodili smo: Od -8 zunaj do +37 znotraj

foto: Daniel Atanasov

V torek, 10. januarja sta se pred nadaljevanjem sezone v ŠD Planina v Kranju pomerili prvoligaški ekipi Triglava in Salonita.

Kanalci so začeli prvi niz zelo nepovezano in videti je bilo, da jih bodo Kranjčani povozili. Gostje so se v drugem delu prvega niza le zbrali in velikih 7 točk razlike se je stopilo, niz pa se je zaključil pri rezultatu 35:37 v korist Salonita. Očitno so nizke temperature zunaj dvorane zahtevale malo daljši čas igranja prvega niza v dvorani. Salonit je zmagal z rezultatom 3:1. Tekmo sta sodila sodnika DOS Gorenjske, in sicer Matjaž Kern in Daniel Atanasov.

 

570 ogledov skupaj 1 ogledov danes