Sodili bomo: Žirovnica OPEN, mednarodni turnir 2015

žirovnica open 2015

V soboto, 19.9. se bo v dvorani Pod Stolom odvijal močan mednarodni turnir štirih slovenskih prvoligašev, poleg teh pa bosta tekmovala še avstrijski Aich Dob ter reprezentanca Savdske Arabije.

Šest ekip je razdeljenih v skupini A in B, kjer se bodo pomerili vsak z vsakim, po kosilu pa sledijo tekme za mesta.

IGRIŠČE 1:
10.00 Salonit Anhovo – Savdska Arabija 1:2 (1. Atanasov, 2. Klinar)
11.15  Salonit Anhovo – Ach Volley 0:2 (1. Klinar, 2. Atanasov)
12.30 Ach Volley – Savdska Arabija 2:0 (1. Atanasov, 2. Klinar)

IGRIŠČE 2:
10.00 Žirovnica – Calcit Kamnik 2:1 (1. Brčinović, 2. Pesjak)
11.15  Aich Dob – Calcit Kamnik 0:2 (1. Brčinović, 2. Pesjak)
12.30 Žirovnica – Aich Dob 1:2 (1. Brčinović, 2. Pesjak)

15.30 tekma za 5. mesto – Aich Dob : Salonit Anhovo 2:0 (1. Klinar, 2. Brčinović)
17.00 tekma za 3. mesto – Žirovnica : Savdska Arabija 1:2 (1. Brčinović, 2. Atanasov)
18.30 Finale – Ach Volley : Calcit Kamnik 0:2 (1. Atanasov, 2. Klinar)

Prispevek na Sportalu.

Tekme bodo sodili sodniki iz društva odbojkarskih sodnikov Gorenjske, ki so aktivni na prijateljskih tekmah že od konca avgusta. Vse tekme, ki jih sodijo naši člani na področju, ki ga pokriva DOS Gorenjska, beležimo na tej povezavi.

Ob tej priložnosti vabimo bivše ali aktivne odbojkarje in odbojkarice, ki bi radi postali sodniki ali zapisnikarji, da nas kontaktirajo na nejc.klinar@drustvo-dosgor.si