Slovenske igralke v tujih klubih (pregled)

volleyball_clipart_player_ball
Tokrat objavljamo spisek slovenskih igralk, ki trenutno igrajo v tujih klubih. Seznam je pripravljen na podlagi podatkov s spletne strani FIVB. Nekatere igralke, ki igrajo v študentskih ligah ipd, na seznamu FIVB niso zajete. V nadaljevanju si lahko ogledate, kje vse nastopajo slovenske igralke, za katere klube in v katerih ligah.

Podoben pregled smo pripravili pred dvema sezonama, ko smo objavili seznam sedemnajstih igralk. Koliko pa jih je letos v tujini?

FRANCIJA:

ITALIJA: