Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Slovenske igralke v tujih klubih (pregled)


volleyball_clipart_player_ball
Tokrat objavljamo spisek slovenskih igralk, ki trenutno igrajo v tujih klubih. Seznam je pripravljen na podlagi podatkov s spletne strani FIVB. Nekatere igralke, ki igrajo v študentskih ligah ipd, na seznamu FIVB niso zajete. V nadaljevanju si lahko ogledate, kje vse nastopajo slovenske igralke, za katere klube in v katerih ligah.

Podoben pregled smo pripravili pred dvema sezonama, ko smo objavili seznam sedemnajstih igralk. Koliko pa jih je letos v tujini?

 

 

FRANCIJA:

ITALIJA:

ŠVICA:

GRČIJA:

ČEŠKA:

NEMČIJA:

ROMUNIJA:

AVSTRIJA:

ANGLIJA:

ZDA:

 

 

 

1151 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...