Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Slovenska piščalka v vroči istanbulski dvorani

Novicka LIGA PRAVKOV ISTANBUL 5Danes ob 18. uri po našem času, se bo v dvorani Burhan Felek Voleybol Salonu v Istanbulu začela tekma odbojkarske lige prvakov, in sicer med ekipama Fenerbahce Sk. Istanbul in Cucine Lube Treia. Za obe ekipi nastopajo znana odbojkarska imena, tekmo pa bosta odsodila MELNYK Mykhaylo (UKR) in MARKELJ Blaž. Le-ta bo pred začetkom 1. niza predal tretjo “zeleno” žogo pobiralcu žog, ki jo bo odnesel do serverja, medtem pa bo uradni napovedovalec prebral tekst, ki predstavlja “zeleno” idejo, katero v letošnji sezoni promovira CEV.

Blažu in kolegu želimo uspešno sojenje!

Tekmo si lahko ogledate na laola.tv – direktna povezava.

 

1017 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...