Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Slovenke obstale v 1/8 finala

Veselje Perujk po zmagi nad Slovenijo (foto rpp.com.pe)

Veselje Perujk po zmagi nad Slovenijo
(foto rpp.com.pe)

Slovenke so danes odigrale tekmo osmine finala na kadetskem ženskem svetovnem prvenstvu.

V dvoboju z “znankami” iz Peruja, so bila tokrat nemočna in tekmo izgubila s 3:0 (19, 14, 21). Pri Slovenkah je bila najbolj učinkovita Lara Ščuka z 12, pri gostjah pa kapetanka ekipe Leyva Angela s kar 22. točkami. Druge udeleženke 1/4 finala poleg Peruja so še Japonska, Brazilija, Poljska, ZDA, igralke iz Dominikanske republike, Kitajska in Srbija.

Naše bodo boje nadaljevale s tekmami za uvrstitev med 9. in 16. mestom.
981 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...