Slovenci v Ukrajini, Sanja Miklošič na Finskem

Slovenija bo po porazu na Nizozemskem igrala tekmo zlate evropske lige v Ukrajini.

Ukrajinci so bili ravno tako kot naši v prvem krogu neuspešni in izgubili tekmo v Turčiji s 3:0. Tudi tekmo med Ukrajino in Slovenijo si bo možno ogledati na programu Sportklub ob 18:00 po našem času.

V drugem krogu zlate evropske lige za ženske bo kot nevtralna sodnica sodila tudi naša mednarodna sodnica Sanja Miklošič. Sanja bo 17:30 vodila tekmo med Finsko in Francijo. Prenos tekme si lahko ogledate preko interneta na Loala1.tv. Obe ekipi sta v prvem krogu doživeli poraza. Finska je izgubila s Hrvaško, Francija pa z Madžarsko.

Druga sodnica na tekmi bo Kolehmainen Sari.