Slovenci osvojili turnir v Hočah

Tine Urnaut proti bolgarskemu bloku foto: Vid Ponikvar, Sportal
Tine Urnaut proti bolgarskemu bloku
foto: Vid Ponikvar, Sportal

Hoče so od 29. do 31. avgusta gostile štiri odbojkarske moške reprezentance: Slovenija, Bolgarija, Kanada in Danska. Tak je bil na koncu tudi vrstni red.

Slovenska moška reprezentanca stopnjuje formo in navdušuje navijače. V prvi tekmi so premagali 9. reprezentanco sveta, Bolgarijo, drugi dan so šli čez Dance, v soboto pa je klonila še Kanada, 11. reprezentanca na svetu in letošnja udeleženka Svetovne lige.

Igralci in selektor Slovenije so v izjavah optimistični, vendar pa se zavedajo tudi svojih pomnakljivosti, ki jih bodo poskušali popraviti. Vsekakor gre za ekipo, ki bi znala na prihajajočih tekmovanjih doseči vidne rezultate. Kmalu bo tu Evropsko prvenstvo za moške na Danskem in Poljskem.

Na spletni strani Odbojkarske zveze Slovenije si lahko podrobneje preberete poročila in izjave iz tekem:

  1. proti Bolgariji
  2. proti Danski
  3. proti Kanadi