Seminar za nove sodnike – 16.11. 2018

Obožuješ odbojko? Si aktiven ali bivši igralec oz. igralka? Te zanima, zakaj sodniki dosodijo žogo v polju, čeprav je cela dvorana videla žogo izven polja? Te zanima, kakšna je pot do mednarodnega sodnika?

V društvu odbojkarskih sodnikov Gorenjske te vabimo, da se nam pridružiš na seminarju, kjer ti bomo predstavili odbojkarska pravila in te seznanili z vsemi potrebnimi informacijami, da boš lahko skupaj s kolegi iz društva začel svojo sodniško pot, ki bo zagotovo pestra in zanimiva.

Več informacij je na voljo na plakatu. V primeru, da se seminarja v tem terminu ne moreš udeležiti, vseeno piši na nejc.klinar@drustvo-dosgor.si za nadaljnje informacije.

Na seminar se lahko prijavite tudi preko spletnega obrazca.

Vabljen/a!