Seminar za drugi del sezone 2019/20

5.1. 2020 je na Bledu potekal sodniški seminar za drugi del sezone. Seminar je obvezen za vse sodnike in zapisnikarje, kajti brez udeležbe nadaljevanje opravljanja ene izmed teh funkcij do konca te sezone to ni mogoče.

Pred začetkom smo pogledali zaključek 1. kvalifikacijske tekme za Olimpijske igre v Tokiu (Slovenija : Belgija).
Peter Končnik (član Evropske sodniške komisije) je pred začetkom seminarja pozdravil vse prisotne sodnike in sodnice

Prvi del seminarja smo obravnavali foto in video posnetke prvega dela sezone, kjer smo si ogledali zanimive situacije s tekem slovenskega državnega prvenstva. Anton Pevc je vso gradivo, ki ga je poslala strokovna komisija, obrazložil in dodal koristne nasvete.

Anton Pevc (A lista)

Seminar je zaključil Matjaž Kern. Predstavil nam je navodila strokovne komisije za drugi del sezone.

Matjaž Kern (A lista)

Na seminarju se nam je pridružilo še nekaj sodnikov iz drugih sodniških društev.

Pred nadaljevanjem drugega dela bo potrebno rešiti še e-test, katerega bo sestavila SK ZOSS.

Vsem članom društva želimo uspešno nadaljevanje in zaključek sezone.