Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Seminar za drugi del sezone 2019/20

5.1. 2020 je na Bledu potekal sodniški seminar za drugi del sezone. Seminar je obvezen za vse sodnike in zapisnikarje, kajti brez udeležbe nadaljevanje opravljanja ene izmed teh funkcij do konca te sezone to ni mogoče.

Pred začetkom smo pogledali zaključek 1. kvalifikacijske tekme za Olimpijske igre v Tokiu (Slovenija : Belgija).
Peter Končnik (član Evropske sodniške komisije) je pred začetkom seminarja pozdravil vse prisotne sodnike in sodnice

Prvi del seminarja smo obravnavali foto in video posnetke prvega dela sezone, kjer smo si ogledali zanimive situacije s tekem slovenskega državnega prvenstva. Anton Pevc je vso gradivo, ki ga je poslala strokovna komisija, obrazložil in dodal koristne nasvete.

Anton Pevc (A lista)

Seminar je zaključil Matjaž Kern. Predstavil nam je navodila strokovne komisije za drugi del sezone.

Matjaž Kern (A lista)

Na seminarju se nam je pridružilo še nekaj sodnikov iz drugih sodniških društev.

Pred nadaljevanjem drugega dela bo potrebno rešiti še e-test, katerega bo sestavila SK ZOSS.

Vsem članom društva želimo uspešno nadaljevanje in zaključek sezone.

313 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...