Seminar C liste in seminar za nove sodnike / zapisnikarje

Seminar C liste in seminar za sodnike / zapisnikarje začetnike

Seminar C liste bo potekal na Športni zvezi Radovljica (Ulica Staneta Žagarja 2/b), in sicer v petek 13.9.2013 ob 18:00. Kontaktni osebi sta:

Nejc Klinar

(tajnik društva)

GSM: 00386/31-737-057

e-mail: nejc.klinar@drustvo-dosgor.si

Blaž Markelj

(komisija za delegiranje)

GSM: 00386/31-344-007

e-mail: sojenje@gmail.com

Seminar za nove sodnike in zapisnikarje bo, skupaj s praktičnim delom, potekal v nedeljo od 10:00 dalje v Dvorani pod Stolom (Zabreznica 4, 4274 Žirovnica). V istem času bo potekal prijateljski turnir kadetinj OK Jesenice Mladi, OK Bled in Olimp Ljubljana, katerega bodo novi sodniki in zapisnikarji, skupaj z izkušenimi sodniki iz društva, odsodili. Zbor ob 9.30 v dvorani. S seboj imejte čiste športne copate in piščalko. Lepo vabljeni novi člani društva! Pomagali vam bomo, zato le pogumno! Predvidoma bo turnir zaključen okoli 13:30.