Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Sanja Miklošič v Kazanu

V tretjem krogu CEV lige prvakov bo slovenske sodnice in sodnike predstavljala Sanja Miklošič. 

Sanja je bila delegirana kot druga sodnica na tekmo v Kazan. Dinamo iz Kazana bo gostil ekipo Vizure iz Srbije. Gre za tekmo tretjega kroga skupine “C”. Dinamo Kazan je trenutno vodilna ekipa ruskega prvenstva, tako da v tej tekmi velja za izrazitega favorita.

Tekmo 23.01.2018 bo kot prvi sodnik vodil Eldar Zulfugarov.

1356 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...