Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Sanja Miklošič sodi kvalifikacije za svetovno prvenstvo

V teh dneh po Evropi potekajo kvalifikacijski boji za nastop deklet na svetovnem prvenstvu 2018, ki bo potekal na Japonskem.

Poleg slovenske reprezentance, ki se bori na Portugalskem, bo barve Slovenije zastopala tudi slovenska mednarodna sodnica Sanja Miklošič.

Sanja sodi v Azerbajdžanu tekme skupine “E”, kjer se merijo ekipe Danske, Nizozemske, Norveške, Izraela, Ukrajine in domače ekipe, ekipe Azerbajdžana. Poleg nje bodo tekme te skupine sodili še Themelis (Grčija), Witte (Nemčija), Boris (Italija), Muha (Hrvaška) in Stanisic (Švica).

 

 

637 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...