Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Prevod Pravil odbojkarske igre in Knjige primerov

baby-studyZveza odbojkarskih sodnikov je pripravila slovenski prevod Pravil odbojkarske igre in Knjige primerov. Pravila odbojkarske igre si lahko natisnete TUKAJ. Knjigo primerov 2013 pa si lahko natisnete TUKAJ.

Omenjena prevoda že kažeta na to, da se sezona dvoranske odbojke v Sloveniji nezadržno bliža. Znanje bo potrebno osvežiti, saj Strokovna komisija ZOSS napoveduje, da bo še pred seminarjem potrebno rešiti test v elektronski obliki. Več navodil o testu nam bo sekretar ZOSS sporočil v naslednjih dneh.

2692 ogledov skupaj 3 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...