nova-spletna-stran

V mesecu juliju smo prenovili spletno stran, tako grafično podobo kot vsebino. Na naši spletni strani boste lahko, poleg sodniških, spremljali tudi novice iz drugih področij odbojke.

Društvo odbojkarskih sodnikov Gorenjske je bilo ustanovljeno z namenom pridobivanja in izobraževanja sodnikov, zapisnikarjev ter delegatov-kontrolorjev na Gorenjskem. Pravtako društvo tesno sodeluje z odbojkarskimi klubi iz regije v smislu izobraževanja igralcev, trenerjev ter mladih sodnikov.

V upanju, da boste na naši spletni strani našli koristne informacije, vas lepo pozdravljamo.

Seveda pa nas lahko v primeru predlogov in vprašanj kontaktirate tukaj.

Želimo vam veliko dobre odbojke!