Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Pravila

Tekmovalna komisija DOS Gorenjske je samo za vas prilagodila in sestavila pravila, ki bodo veljala na tem turnirju
  • višina mreže 235 cm
  • ekipa naj imajo za ogrevanje s seboj svoje žoge
  • žoge za tekme zagotovi organizator
  • na igrišču ves čas vsaj ena predstavnica nežnejšega spola (libero ne šteje v to kvoto)
  • če ekipa nima ženske v ekipi, se kaznuje s pribitkom 5 točk za nasprotnika (v primeru, da je rezultat 13:13, to pomeni avtomatično zmago za nasprotnika)
  • igra se na dva dobljena niza do 15. točke (na razliko). Tretji set tudi do 15. točke
  • odmor med nizi je eno minuto
  • ogrevanje na mreži 5 minut (predhodno ogrevanje na tribuni ali v naravi – predlagamo pohod na Stol)
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...