Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februar, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Društva odbojkarskih sodnikov

 

V Sloveniji sodniki delujejo znotraj društev, ki so razdeljena po regijah. Spodaj so kontaktni podatki, o nekaterih pa lahko več zveste s klikom na ime društva (če imajo spletno stran).

 

DOS Dolenjska

 

Predsednik Komisija za delegiranje Blagajnik
Eva Tomec Gregor Novak Gregor Novak
041 900 995 041 758 777 041 758 777
tomec.eva@gmail.com novak.odbojka@gmail.com novak.odbojka@gmail.com

 

 

DOS Koper

 

Predsednik Komisija za delegiranje Blagajnik
Sanja Bečaj Maja Mahne Sandra Bečaj
040 775 077 041 349 656 051 369 793
sanja@dos-koper.si maja.mahne1@gmail.com sanja@dos-koper.si

 

 

DOS Koroška

 

Predsednik Komisija za delegiranje Blagajnik
Bernard Valentar Maksimiljan Štumfel Darja Vindiš
031 672 602 031 842 347 031 411 362
valentar.berti@amis.net mstumfel@gmail.com darja.vindis@gov.si

 

 

DOS Ljubljana

 

Predsednik Komisija za delegiranje Blagajnik
Jana Prešeren Franci Kramar Dejan Perčič
041 202 309 041 760 469 040 424 128
jana.preseren@aragon.si delegacijedoslj@gmail.com  dejan.percic@siol.net

 

 

DOS Maribor

 

Predsednik Komisija za delegiranje Blagajnik
Sanja Miklošič Boris Spačal Mojca Tovornik
041 280 081 031 234 556 041 548 991
sanja_miklosic@hotmail-com borisspacal@hotmail.com mojca.tovornik@gmail.com

 

 

DOS Pomurje

 

Predsednik in blagajnik
Komisija za delegiranje
Robert Gruškovnjak Domen Gujtman
031 842 972 031 242 093
robertgruskovnjak.dospomurje@gmail.com domengujtman.dospomurje@gmail.com

 

 

DOS Posočje

 

Predsednik Komisija za delegiranje Blagajnik
Dugar Matija Dušan Karnel Sebastjan Mavrič
040 370 340 041 222 553 031 374 306
mk2dugar@gmail.com mk2dugar@gmail.com seba.odbojka@gmail.com

 

 

DOS Žalec

 

Predsednik Komisija za delegiranje Blagajnik
Tomaž Melavc Veronika Melavc Tomaž Melavc
070 408 507 070 649 887 070 408 507
t.melavc@gmail.com melavc.veronika@gmail.com t.melavc@gmail.com