Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Peter Končnik v Beogradu na ERC sestanku

6. in 7.2. 2020, Beograd

Peter Končnik, dolgoletni član Evropske sodniške komisije, se je udeležil sestanka v Beogradu, kjer so z ostalimi člani pregledali kaj je bilo doseženega v prejšnjem letu in kakšni so načrti za prihodnost.

Evropska sodniška komisija (ERC) se je tokrat sestala v Srbiji, kjer so:

  • povzeli uspešnost sojenja na preteklem evropskem prvenstvu in na kvalifikacijah za olimpijske igre 2020
  • pregledali poročilo odbojke na mivki in na snegu za preteklo leto ter načrte v 2020
  • pregledali trenutno stanje sodnikov in kandidatov v letu 2020
  • ERC aktivnosti v letu 2020

360 ogledov skupaj 2 ogledov danes
Najbolj brano