Okrogla miza “Dogajanje na odbojkarskih tekmah…”

okrogla miza

Strokovna komisija ZOSS-ja je mnenja oziroma priporoča vsem DOS-om ter klubom, da bi se pred začetkom tekmovalne sezone 2015/16 vsak DOS povezal z vsemi klubi na svojem področju in da bi organizirali »okroglo mizo« s temo “Dogajanje na odbojkarskih tekmah, spoznavanje pravil, sodelovanje in vse, kar je povezano z odbojkarskimi tekmovanji.”

Vsekakor bi tako srečanje poglobilo sodelovanje med klubi in regionalnimi sodniškimi društvi, česar si vsi želimo. V kolikor imate kakršnokoli vprašanje, se prosim obrnite na predsednika SK ZOSS Vida Zupančiča (vid.zupancic56@gmail.com).