Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

21. februarja, 2019

Peter Končnik je prejel Bloudkovo plaketo

Z največjim veseljem objavljamo, da je naš član Peter Končnik 13. februarja prejel Bloudkovo plaketo za življenjsko delo v športu. Gre za eno najvišjih priznanj za delo in dosežke v športu v Sloveniji.

Okrogla miza “Dogajanje na odbojkarskih tekmah…”

okrogla miza

Strokovna komisija ZOSS-ja je mnenja oziroma priporoča vsem DOS-om ter klubom, da bi se pred začetkom tekmovalne sezone 2015/16 vsak DOS povezal z vsemi klubi na svojem področju in da bi organizirali »okroglo mizo« s temo “Dogajanje na odbojkarskih tekmah, spoznavanje pravil, sodelovanje in vse, kar je povezano z odbojkarskimi tekmovanji.”

Vsekakor bi tako srečanje poglobilo sodelovanje med klubi in regionalnimi sodniškimi društvi, česar si vsi želimo. V kolikor imate kakršnokoli vprašanje, se prosim obrnite na predsednika SK ZOSS Vida Zupančiča (vid.zupancic56@gmail.com).

 

802 ogledov skupaj 1 ogledov danes
Najbolj brano
  • Debitantski nastop v Bundesligi! Kljub prekinitvi tekmovanj pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije je sodnik Daniel Atanasov aktiven na odbojkarskih igriščih. Pred dobrim tednom je ...